IP-відеореєстратор – обов’язковий атрибут «розумної» системи безпеки.
Для багатьох людей, домофон став вже звичним елементом житла. Це досить зручний пристрій, що дозволяє зайвий раз не виходити з квартири і знати заздалегідь, хто прийшов. Його головне завдання – це не допустити на територію сторонніх людей.

IP домофон і його переваги
Дана система розроблялася з метою посилення безпеки і підвищення автоматизації контролю пропуску. Основними перевагами, перед застарілими пристроями, виділяються додаткові елементи:

 

Відеозв’язок через смарт пристрої

Не потрібно тягнути кабелю

Зручний LED екран

Робота через мережу інтернет.

зчитувач карт, брилків

біометричний зчитувач

 

Існують пристрої як з усіма елементами цього списку, так і вибіркової комплектації.

Нова домофонна система має вдосконалену передачу сигналу адресату по Lan-кабелю або Wi-Fi. Тепер, навіть якщо проводитися установка багатоквартирної панелі, немає необхідності тягти зайвий кабель в кожну квартиру. Ви можете приймати сигнал як на квартирній панелі, так і на смартфоні.

Сучасні домофони на подобі настінного планшета. Вони мають сенсорне управління з великими значками, що відмінно підходить навіть для людей з дуже поганим зором. Натискаючи на них, можна налаштовувати гучність звуку, відкривати двері, вимикати мікрофон і переглядати стан загальної системи безпеки, транслюючи на нього зображення з ІР-камер.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *