Якщо бажаєте позбутися проблем з паливом в сауні, виберіть електрокам’янку. Перед парною клацніть вимикач і все готово. Сауна з електрокам’янкою може бути розташована в будь-якому кутку вашого будинку, хоч на балконі, спальні або в коморі. Що представляє собою домашня сучасна лазня? Це кабінка обшита деревом, в якій знаходяться лежаки та електрична кам’янка, яка випромінює дивовижне тепло. Існує свій домашній тип виконання таких саун. За допомогою мінеральної вати створюється теплоізоляція потрібного куточка для сауни, далі сауна обтягається алюмінієвою фольгою. Щоб оббити стіну використовують вільху або липу.

Сьогодні популярністю користуються імпортні кам’янки, якими легко керувати за допомогою комп’ютерної програми. Ви можете подавати в парну запашні аромати, виставити потрібне співвідношення температури та вологості, контролювати час виключення та включення.

Обсягу парної повинна відповідати потужність електрокам’янки, наприклад, щоб добре прогріти 1 м3 парної, необхідна потужність в 1 кВт. Якщо в парній присутнє вікно, електрокам’янку слід вибрати потужнішу.

Через мережу 380 В підключаються кам’янки потужністю більше 3 кВт.

За верхню крайку кам’яного шару не повинні виступати ТЕНи. Необхідно акуратно виконувати завантаження каменів.

Кам’янка «вживає» певний об’єм води.

Потужність електричної кам’янки досить висока, нерідко більше 10 кВт, і тому важливим етапом є прокладання правельної проводки, та створення умов безперебійної роботи приладів помешкання. Так як при неправильному монтажі Ви можете зіткнутися з проблемою вибивання пропок чи автоматів цілого дому.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *