Будь-який з існуючих різновидів теплових насосів використовує, перш за все, електричну енергію. Енергія повітря, землі або ж води за допомогою електричної енергії перетворюється в тепло.

Для опалення будинку найчастіше використовують один з трьох типів теплових насосів:

Геотермальний тепловий насос (тепловий насос «грунт-вода») витягує теплову енергію з грунту (землі) за допомогою системи колекторів, які покладені в свердловинах або розподілені по ділянці.

Водяний тепловий насос (тепловий насос «вода-вода») звичайно, вимагає присутності джерела води, так як колектор розміщують в свердловинах на глибині близько двохсот метрів або ж в озері, річці, ставку.

Повітряний тепловий насос (тепловий насос «повітря-повітря») витягує тепло з зовнішнього повітря і транспортує його в будинок. Насоси такого типу відрізняються простотою установки – не потрібно бурити свердловини, немає необхідності в масштабних ґрунтових роботах, а підключення нічим не відрізняється від підключення звичайного газового котла.

Кожен із цих типів насоса, а також і інші потребують правельного підключення до електромережі, що ми з легкістю можемо забезпечити.
Також можливі певні системні збої, так як і будь яка техніка, яка хоча і стрімко прямує до ідеальгості та повної автономності, всеж  інколи потребує сервісного обслуговування досвідченими та кваліфікованими спеціалістами.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *