Не секрет, що пожежі несуть куди більшу загрозу вашому майну, ніж будь-який грабіжник. Саме тому, при монтажі домашньої системи безпеки, монтаж пожежної сигналізації є невід’ємним елементом.
Які ж завдання виконує протипожежна сигналізація?

Реєстрація підвищення температури

Виявлення підвищеної задимленості

Локалізація пожежі

Гасіння пожежі

Гасіння пожежі

Повідомлення власників та пожежної служби про займання

Перша стадія виявлення пожежі – це виявлення різкого перевищення температурної і газової норми, а також задимленості приміщення. За ці дії відповідають пожежні датчики, які можна розташувати по всьому будинку. Далі система пожежної сигналізації виконує одночасно гасіння вогню, запобігання його поширенню та інформування служб, власника і присутніх у зоні підвищеної небезпеки.

Для гасіння вогню використовується розпилення води, піни, порошку, аерозолю і газу.

Щоб запобігти просуванню вогню, «розумна» домашня сигналізація перекриває доступ кисню в приміщення і вимикає електрику. Перекриття повітря відбувається завдяки відключенню вентиляції і кондиціонування. Також, можна вбудувати автоматичне відключення газу.

В ідеалі, монтаж пожежної сигналізації з усіма елементами потрібно продумувати на етапі будівництва або ремонту. Але якщо ви не збираєтеся цим займатися найближчим часом і хочете забезпечити себе такою системою, вам відмінно підійде бездротова пожежна сигналізація. Такий варіант дозволить уникнути непотрібних проводів і не буде псувати вже оформлений інтер’єр.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *