На сьогоднішній день є багато способів полегшити собі життя за допомогою смарт додатків, та зекономити масу часу на проведення його їз сімєю!

Сучасні технологічні досягнення розширили можливості системи «розумний дім» і можуть зробити «розумним» навіть ваш двір.

Звісно ж на догляд прибудинкової території потрібно чимало часу, але все це можна полегшити за допомогою сучасних автоматизованих систем.

Отже до них сміло можна віднести:

Термокабель

Інколи вийти з будинку, спуститися по парі сходинок, та добратися до автомобіля може бути не легким випробуванням, так як все засніжило, або й покрило льодом.

Вага снігу на покрівлях будинку, його можливі зсуви, сосульки, це все може спричинити не лише небажані й несподівані витрати на ремонт дахів, систем стоку дощової види та водопроводів,  але й створити велику загрозу життю.
Саме тому люди все частіше задумуються над тим, що більш рентабельно буде встановити ці додатки один раз, цим самим не піддаючи себе та своїх близьких небезпеці, отримати бажаний рівень «комфорту», а зекономлений  час провести разом з ними.

Автополив

Вам не прийдеться більше переживати про стан ваших рослин, так як сучасні технології здатні збирати метеорологічну інформацію, аналіз вологи в грунті, та самостійно регулювати періодичність подавання води. Ваші рослинки завжди почуватимуть себе доглянутими, і наповнюватимуть ваш двір красою.

Робот-газонокосарка

Це ідеальний інструмент для досягнення найкращого вигляду вашого газону з мінімальним втручанням господаря.

Ці машини належать до найпопулярніших домашніх роботів. Їх популярність зумовлена ефективністю та практичністю у використанні.

Косарка-робот – це високотехнологічний пристрій, який самостійно знаходить своє місце зарядки, вчасно ховається від дощу (завдяки вмонтованим сенсорам) і якісно стриже газон, даючи господареві можливість відпочити у шезлонгу чи займатися будь якими іншими своїми справами.

Ландшафтний звук

Часом хочеться просто вийти на подвір’я, терасу, й відпочити від усього милуючись своєю присадибною територією.
Дворові аудіо системи посприяють в цьому. Добавити звук птахів, чи води-без проблем.
А можливо у вас вечірка-пікнік, і зновуш таки посприяє та підтримає хороший настрій.

Охорона території

Автоматизовані системи охорони відповідають за злагоджену роботу відеоспостереження, дистанційне керування воротами, домофон, дворове освітлення, можливість подати екстрений сигнал на пульт охорони. Такий комплекс допоможе заздалегідь виявити порушників і постаратися затримати їх до приїзду охоронців. Крім того, управління воротами допомагає позбутися від необхідності вручну відкривати і закривати ворота. Розумне освітлення прибудинкової території надає багато переваг. Ви можете самостійно налаштовувати сценарії освітлення (сила яркості світла, вмикання тільки певних ламп) по годинах і днях.

Автоматичне вмикання світла ввечері-відлякує злодіїв, справляючи враження присутності господаря, підсвічуючи зону спрацювання датчиків. Заздалегідь висвітлює дорогу, якщо Ви пізно повертаєтеся додому. Підкреслює дизайн двору. Всі системи можуть керуватися як з єдиної панелі, так і з смартфона, планшета або комп’ютера. Тут Ви можете налаштовувати буквально все: час роботи, інтенсивність, кути огляду, або просто відключати будь-який елемент в будь-який час.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *