Відеоспостереження – це обов’язковий атрибут при монтажі системи безпеки. Саме через нього проходить велика частина інформації. На даний момент, вибір камер досить великий. Це дозволяє експериментувати з їх розміщенням, кількістю і додатковим обладнанням.

Що можуть системи відеоспостереження, встановлені для контролю комерційної території?

На даний момент, до «розумної» системи безпеки рекомендується монтаж IP-відеокамер. Саме вони здатні принести максимальну користь від відеоспостереження. Ці камери можуть виконувати такі функції:

розпізнавання автономерів

охорона території

розпізнавання обличь

Нагляд в режимі online

транспортне відеоспостереження

Підрахунок кількості людей

Уловлювання певних звуків

Уловлювання певних звуків

Як бачите, відео аналітика суттєво просунулася за останні кілька років, тому кожну камеру потрібно вибирати виходячи з потреб в її функціоналі.

Розпізнавання номерних знаків – це необхідна функція для підприємств, на які часто заїжджають різні автомобілі. Всі ці дані структуруються і можуть відображати власника авто (при наявності бази даних).

Досить часто монтаж відеоспостереження проводиться на прохідних і в холах великих будівель. IP-камери можуть розпізнавати Ваших підлеглих, фіксувати час прибуття і відходу, підраховувати їх кількість, а також виявляти сторонніх. Протягом місяця можливість формувати звіт про відвідуваність, що допоможе керівнику звертати увагу на злісних прогульщиків і тих, хто спізнюється.

Якщо Ваша діяльність пов’язана з тимчасовими об’єктами (будівництво, сільськогосподарська діяльність), «мобільне» відеоспостереження стане відмінним помічником. Завдяки тому, що його можна встановлювати практично в будь-якому місці, ви завжди будете в курсі всіх подій, скільки б об’єктів у вас не було. Вони виконують трансляцію як на пульт охорони, так і на смартфон, що дозволяє регулярно контролювати ситуацію.

Набирає популярності установка відеоспостереження в громадському і вантажному транспорті. Це дозволяє моніторити обстановку в салоні або вантажному відділі, а також виявляти і фіксувати порушників. Також, можна підраховувати кількість перевезених людей.

Будь-яке відеоспостереження в офісі виконує цілий ряд функцій з контролю за працівниками. Багато що з вже описаного знайде своє місце там, але якщо ваша діяльність пов’язана з великою кількістю працівників або відвідувачів, вам знадобиться камера з умінням вловлювати певні звуки. Більшу частину порушень і розкрадань можна запобігти, так як вони починаються з певних криків, розмов або звуків. Така камера відразу сфокусується на джерелі і повідомить охорону про ситуацію.

У сучасній комерційній нерухомості активно впроваджується Smart-безпека приміщень. На телефон співробітників встановлюється спеціальна програма, яка є ключем до дверей або авторизації в системі. Камера взаємодіє з додатком і приймає рішення, пускати людину, чи ні.

Якщо вам до вподоби ці можливості, ви переконані у необхідності володіння ними, компанія EASYEL готова допомогти вам у цьому. Наші досвідчені фахівці проконсультують вас, допоможуть у придбанні, та ознайомлять з можливостями даних приладів.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *