СКУД-система контролю і управління доступом.
Саме ця технологія здатна відстежувати і обмежувати проникнення в приміщення сторонніх осіб.
Дана технологія корисна як для приватної нерухомості, так і для комерційних об’єктів. Система контролю і управління доступом (СКУД) дозволяє здійснювати:

Обмеження доступу

Реєстрацію нових відвідувачів

Автоматичний облік відвідувачів

Контроль робочого часу підлеглих

До розмежування доступу можна віднести всі пристрої, здатні надавати доступ до приміщень.

Це можуть бути:

Система контролю доступу ліфтів

домофон

зчитувач карт

біометричний зчитувач

відеокамери

Турнікети

Шлагбауми і ворота

Всі ці елементи можуть інтегруватися в уже існуючі системи відеоспостереження, пожежну та охоронну сигналізації.

Якщо ви боїтеся несанкціонованого проникнення на об’єкт, що охороняється, вас зацікавить можливість реєстрації нових користувачів. Система здійснює не тільки контроль доступу на підприємство, а й автоматично реєструє відвідувачів з можливістю запису ПІБ, номера авто та іншої інформації. Через цю систему можна подавати заявки і видавати пропуски, фіксувати вхід / вихід.

Для контролю робочого часу підлеглих, СКУД – один з найефективніших методів. Тут комплекс стежить за виконанням службових обов’язків через датчики дверей, контроль доступу турнікетів і відеокамери. Ви буде в курсі хто і в скільки прийшов і пішов. Це буде відмінним способом підрахунку робочого часу.

Встановлювати СКУД можна на будь-яких об’єктах, монтаж систем контролю доступу буде відрізнятися тільки кількістю обладнання. Це може бути: житловий комплекс, приватна нерухомість, офіси, підприємства і заводи, склади та адміністративні установи. Для контролю великих територій, хорошим доповненням буде управління воротами, або управління шлагбаумом. Це дозволяє в будь-який момент перекривати виїзди з території, що допомагає затримати зловмисників.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *