Для нормальної життєдіяльності людині необхідне чисте повітря.

З часом, в результаті життєдіяльності проживаючих в будинку людей, а саме: приготування їжі, користування ванними і туалетами, склад повітря змінюється.

Зростає вологість, збільшується концентрація пилу, накопичуються неприємні запахи, знижується кількість кисню.

Якщо запахи і пил просто роблять життя в будинку або квартирі не комфортними, то надмірна вологість – це вода, що випадає у вигляді конденсату на найбільш холодні поверхні (стіни, стеля) – одна з причин промерзання стін, і невдовзі слугує появі грибка.

Примусова вентиляція —це штучно організована система, рух повітря в якій здійснюється за рахунок залучення нагнітальних приладів (вентиляторів, насосів, компресорів). Вона експлуатується в приватних котеджах, де природна вентиляція не передбачена або не працює.

Функція системи вентиляції – замінити забруднене повітря свіжим. Вона може бути витяжною (що ми і спостерігаємо в більшості міських квартир) або припливно-витяжною.

У другому випадку проектування вентиляції та опалення часто виконується з урахуванням можливості рекуперації тепла: відпрацьоване повітря проходить поруч з припливним каналом, віддаючи йому частину тепла.

Всі ці прилади, так чи інакше не зможуть виконувати свої функції, без втручань електрика.

Звертайтеся в EASYEL Вам з радістю допоможуть в цьому.  Під єднаємо з можливістю не лише механічного регулювання, а й з допомогою smart додатків, будь це дім котеджного, багатоповерхового, чи комерційного типу.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *