Внутрішньопідлогові конвектори – це вбудовані в підлогу радіатори опалення, як правило під панорамними вікнами. Дані опалювальні прилади можуть називатися по-різному: канальні, фанкойли, вмонтовані батареї, підлогові радіатори, вбудовані обігрівачі і т.д. Але всі їхні назви, суть і роль не змінюють, адже означають одне і те ж.

Серед плюсів даної систем є:

  • Невидимість
  • Функція повітряної штори
  • Відмінна циркуляція
  • Можливий смарт контроль

Підлогові конвектори діляться на два види: без вентилятора і з вентилятором.

Різниця в наявності всередині приладу тангенціального вентилятора, який надає теплової потужності як мінімум в 5 разів більше, в порівнянні з обігрівачем без примусового обдування. Встановлюється вбудований в підлогу радіатор опалення паралельно по всій довжині перед панорамним (вітражним) вікном в нішу у стяжці.

Суть його монтажу та конструкції дозволяє батареї не закривати собою вид, не займати місця в приміщенні, тобто бути невидимим опалювальним приладом. Основною видимою частиною вбудованого обігрівача буде декоративна решітка конвектора. Вона може повністю повторювати колір, візерунок і контури підлоги. Буває алюмінієва і дерев’яна декоративна решітка, а також поздовжня і поперечна.

Внутрішньопідлогові конвектори опалення призначені для невидимого обігріву приміщення, обдування панорамного вікна, зняття з нього конденсату і відсікання холодного повітря. Вони буквально поглинають в себе холодне повітря, миттєво його нагрівають і випускають теплим, рівномірно розподіляючи тепло по всьому приміщенні.

Важлим моментом є те, що він розташований в підлозі, і саме він зможе максимально ефективно забирати холодне повітря, яке по законам фізики є саме при підлозі, таким чином здійснювати максимально відмінну циркуляцію з нижніх шарів приміщення.

Ні Ваші діти що ще повзають, ні Ваші ноги, мерзнути не будуть. А Ви продовжуватимете насолоджуватися пейзажами за Вашим панорамним вікном, теплими зимовими вечорами.

Виконані роботи 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *